Działki nad jeziorem Jeziory Małe
Działki nad jeziorem Jeziory Małe
Działki nad jeziorem Jeziory Małe
Mapka podziału działek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Poprzedni Następny

Jezioro Jeziory Małe – Działki w Zaniemyślu, Doliwiec

Zaniemyśl

od 84 370 zł

Numer oferty: #1234567

Rodzaj nieruchomości: działka

Opis nieruchomości:

Zaniemyśl jest przepięknie położoną miejscowością w odległości 30 km na południowy-wschód od Poznania.

Miejscowość położona jest wśród lasów i jezior tworzących specyficzny mikroklimat w otoczeniu bujnej przyrody. Z racji swojego położenia miejscowość od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych letnisk oraz miejsc na wyjazdy weekendowe dla mieszkańców Poznania.

W bliskich okolicach, znajdują się przepiękne tereny nadwarciańskie, ze starym korytem Warty, oraz popularnym wśród ornitologów i przyrodników rezerwatem Łęgi Mechlińskie.

W okolicy Zaniemyśla znajduje się 5 malowniczo położonych jezior: Jezioro Bnińskie, Jezioro Jeziory Wielkie, Jezioro Jeziory Małe, Jezioro Łękno oraz Jezioro Raczyńskie ze słynna wyspą Edwarda.

Miejscowość ma również bardzo ciekawą historię o czym świadczą liczne zabytki historyczne i przyrodnicze w samej miejscowości i okolicach.

Z racji bardzo dobrego dojazdu – autostrada oraz trasa szybkiego ruchu do Kórnika, Zaniemyśl i okolica zaczął się również dynamicznie rozwijać pod kątem budownictwa jednorodzinnego dla Poznaniaków oraz mieszkańców Środy Wielkopolskiej.

Działki, które oferujemy do sprzedaży znajdują się w miejscowości Jeziory Małe, Łękno – 2 km przed Zaniemyślem.

Działki położone są przy samym pasie lasu o szerokości ok. 200 metrów, która oddziela je od bardzo malowniczo położonego Jeziora Jeziory Małe.

Jezioro jest jednym z najczystszych w okolicy. W odległości ok. 400 metrów od działek znajduje się mała plaża z dogodnym zejściem do wody. Jezioro jest również popularne wśród wędkarzy.

W odległości ok. 500 metrów znajduje się Jezioro Jeziory Wielkie z bardzo popularnym łowiskiem „Karp” słynącym z olbrzymich 30-letnich okazów tego gatunku ryby dochodzących nawet do 25 kg.

Południowy brzeg Jeziora Jeziory Małe ma ciekawe pagórkowate ukształtowanie. Znajduje się tam prehistoryczny krąg kamienny na cyplu. Na południowym brzegu jeziora mają swoje żeremie bobry.

Idąc drogą pomiędzy Jeziorami Małymi i Jeziorami Wielkimi dochodzimy do zabytkowych przyrody – starych dębów, w tym ósmego co do wielkości w Polsce Dębu Dziedusia.

 

Działki o powierzchni:

782 m2   – 93 840 złotych

1833 m2  – 179 820 złotych

 

Kontakt: 601 70 29 33

 

 


Wyświetl większą mapę